Hanımlar Mutfak dolaplarını tamamlayacağız. Plastik laminant eskiden mutfak tasa…

credit

Hanımlar Mutfak dolaplarını tamamlayacağız. Plastik laminant eskiden mutfak tasarımlarında ikincil bir sıradayken şimdi en ekonomik ve en şık seçimlerden biri haline geldi. Çünkü tamamı ahşap düzeyler çok pahalı tutabiliyor. Beyaz her kadının vazgeçilmezi lake ve plastik lamine dolaplar ne kadar güzel dursa da Elbette bunlar da kir tutarlar, hele ki beyazlarsa. Hordos, laminant ve ahşap dolap temizliğinde şu fikirlerimi kaydedin.
1- Normal bir yüzey temizleme ürünü ( Markası için önemli değil ) ile karbonatı karıştırarak bir macun elde edin. Koyacağınız karbonatın miktarı deterjanın üç katı olmalı.
2- Ardından bu macunu direkt olarak lekeye uygulayın ve kalın naylon telli bir fırça ile ovun. Fazla fırçalamak laminant yüzeyi aşındırabileceğinden yaklaşık 20 sert fırça darbesinden sonra durun. (Tabi ki kollarınız da ne kadar yorulacağından bahsetmeme gerek yok sanırım.)
3- Eğer hala enerjiniz kaldıysa, nemli bir bez ile tezgahı durulayın. Laminant yüzeyler fazla neme karşı çok hassastırlar bu yüzden bezi çok fazla ıslatmayın sadece yüzeydeki karbonatı silmek yeterli olacaktır. Ardından yüzeyi durulayın.

KOLAY GELSİN HANIMLAR: Kaydetmeyi unutmayın.. Keşfetten gelenler takip etmeyi unutmayın. Çok şey kaçırırsınız

via: anonim

#Temizlik #temizlikfikirleri #mutfak#mutfakdekarasyonu #evimevimgüzelevim#duzenleyici #kitchen#duzen#evdekorasyonu#dekorasyonfikirleri #madamecoco #ikea#temiz#pratikbilgiler #duzenlievler #düzen#evimevimgüzelevim #evdekor#duzenleyici #decoration #tasarım #tarz#dizayn #dekorasyon #home #ceyiz#homesweethome – #regrann

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More